استعلام بیمه عمر پاسارگاد

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

بیمه عمر پاسارگاد بیمه نامه‌ای است که پوشش‌های بیمه‌ای را به همراه سرمایه گذاری ارائه می‌کند، به این گونه که فرد با پرداخت مبلغ حق بیمه نامه نه تنها پوشش‌های بیمه‌ای دارد بلکه در پایان مدت قرارداد بیمه‌ای، مبلغ سرمایه گذاری شده و اندوخته بیمه‌ای به خود فرد در صورت در قید حیات بودن بیمه شده و در صورت فوت بیمه شده به ذینفعان وی پرداخت می‌شود. یکی از اولین اقدامات قبل از خرید بیمه نامه، استعلام بیمه عمر است. یکی از بیمه نامه‌های مطرح در بیمه‌های عمر بیمه عمر پاسارگاد است که در ادامه به توضیح نحوه استعلام بیمه عمر پاسارگاد می‌پردازیم.

سپرده اولیه بیمه عمر پاسارگاد

این مبلغ اختیاری است و در پرداخت بیمه عمر پاسارگاد الزامی نیست که این مبلغ را پرداخت کنید، برخی از بیمه گذاران برای این که سود بیشتری داشته باشند، این مبلغ را به عنوان سپرده اولیه واریز حساب بیمه عمر خود می‌کنند. اگر می‌خواهید سپرده اولیه داشته باشید می‌توانید در زمان استعلام بیمه عمر مبلغ سپرده اولیه‌تان را هم در این قسمت وارد کنید.

 

انتخاب پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد

در زمان استعلام بیمه عمر پاسارگاد شما می‌توانید پوشش‌هایی را که مد نظرتان است را انتخاب کرده و میزان پوشش‌های بیمه عمرتان را هم مشاهده کنید.بر اساس شرایط بیمه عمر پاسارگاد پوشش بیماری، پوشش فوت حادثی، پوشش ازکارافتادگی و معافیت، پوشش نقص عضو و هزینه‌های پزشکی و پوشش آتش سوزی منزل مسکونی از جمله پوشش‌ها و مزایای بیمه عمر پاسارگاد است.

مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد

برای دسترسی به این اطلاعات ، شما می‌توانید با وارد کردن شماره بیمه نامه ای که در سند بیمه عمر پاسارگاد‌تان وجود دارد ، کد ملی در سامانه بیمه پاسارگاد، تمامی سوابق بیمه عمر خود به همراه اطلاعات بیمه نامه را مشاهده کنید. هم چنین با دانلود نرم افزار استعلام بیمه عمر پاسارگاد می توانید به مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد از جمله اطلاعات پرداخت هر قسط از بیمه عمر تا ۳۰ روز از زمان پرداخت قابل مشاهده است.

 

 

استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد و جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد از طریق آنلاین برای همه افراد در دسترس می‌باشد ولی شاید در این میان کمک گرفتن از یک کارشناس بیمه عمر گزینه مهم‌تری باشد، برای این موضوع می‌توانید به سامانه بیمه تایم مراجعه کرده و درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید. یا از طریق تلفنی مشاوره بیمه عمر خود را دریافت کنید و از معایب و مزایای بیمه عمر پاسارگاد آگاه شوید و یک خرید آگاهانه بیمه انجام دهید. با استفاده از جدول بیمه عمر شرکت‌های متفاوت بیمه را می‌توانید با هم مقایسه کنید. در جدول بیمه عمر هم پوشش‌های بیمه‌ای و هم میزان سرمایه‌گذاری بیمه عمر قابل مقایسه هستند. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که انجام مقایسه در شرایط یکسان باید انجام شود. در بعضی از موارد در زمان استعلام برخی از کارشناسان برای بهتر نشان دادن برخی از شرکت‌های بیمه مقایسه یکسانی را انجام نمی‌دهند. در سامانه بیمه تایم با توجه به ماهیت کارگزاری این سامانه امکان ارائه مشاوره و مقایسه بی طرف شرکت‌های بیمه وجود دارد. شما می توانید با گرفتن چند مورد از اطلاعات مورد نظر جدول بیمه عمرتان را دریافت کنید.

 

شهره ابراهیمی

شهره ابراهیمی شهره ابراهیمی شهره ابراهیمی شهره ابراهیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *